Aydın’ın Karacasu ilçesinde düzenlenen ‘İlçe Afet Müdahale Planı Eğitimi Toplantısı’nda, Karacasu ilçesi için hazırlanan Afet Müdahale Planı’nın detayları paylaşıldı. Toplantıda, afetlere karşı hazırlıklı olmanın önemi vurgulandı ve afet durumlarında yapılması gerekenler hakkında kapsamlı bilgiler verildi. Daire amirleri ve mahalle muhtarları da afet anında ve sonrasında nasıl hareket edecekleri konusunda bilgilendirildi.