Kevin Spacey ağlayarak anlattı: Milyonlarca dolar borcum var, hiç param kalmadı

Hakkındaki cinsel taciz iddiaları nedeniyle kariyerinde büyük yara alan Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey, katıldığı programda çok fazla borcu olduğunu söyleyerek ağladı.

Piers Morgan Uncensored programına konuk olan Spacey, yasal süreçler nedeniyle milyonlarca dolarlık borcu olduğunu ve hiç parası kalmadığını söylerken gözyaşlarını tutamadı. Ünlü oyuncu, neredeyse hiç parası ve kalıcı evi olmadığını belirtti.

64 yaşındaki ünlü isim, “Bu hafta Baltimore’da yaşadığım eve haciz geldi ve açık artırmayla satılacak. Şu anda nerede yaşayacağımı bilmiyorum. Borcumu ödeyemiyorum” dedi.

Sunucu Piers Morgan’ın “İflas mı ettiniz?” sorusu üzerine Spacey, “Birkaç defa iflasımı ilan etmeyi düşündüm ama en azından bugün için bunu atlatmayı başardık. Yeniden ayağa kalkacağım” ifadelerini kullandı.  

‘SINIRLARI ZORLADIM’

Kevin Spacey son yıllarda art arda açılan taciz davaları nedeniyle Netflix dizisi House of Cards’ın kadrosundan 2017’de çıkarılmıştı.

2022’de oyuncu Anthony Rapp’i 14 yaşındayken istismar ettiği suçlaması mahkeme tarafından düşürülmüş, diğer suçlamalardan da aklanmıştı. ABD’li aktör hakkında 2008’de bir erkeğe cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla ilgili dava ise devam ediyor.

Suçlamalar nedeniyle oyunculuk kariyeri sona eren Spacey, Piers Morgan’ın YouTube programında, geçmişte sınırları zorladığını ve “birilerine cinsel olarak dokunduğunu” kabul etti. Ünlü aktör, davranışlarının rızaya dayanıp dayanmadığı sorusuna ise “istemediklerini bildirmeleri gerektiğini, o zaman durabileceğini ve kibar olduğunu” söyleyerek yanıt verdi.

Geçmişteki bazı davranışlarının kötü olduğunu kabul ederek hesap vermeye hazır olduğunu kaydeden ünlü aktör, birçok kişinin ise kendisine karşı temelsiz suçlamalarda bulunduğunu savundu.

Kevin Spacey, 2000 yılında Amerikan Güzeli ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını ve 1995 yılında Olağan Şüpheliler filmiyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanmıştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x