MNG Kargo yerel üreticiyi desteklemeye devam ediyor

MNG Kargo, zeytinyağı, bal ve kaşar başta olmak üzere gıda ürünlerini, avantajlı fiyatlarla Türkiye’nin dört bir yanına taşıyor. Ayrıca şirket, özel olarak sunduğu paketleme ve ambalaj çözümleriyle taşıma kriterlerine uygun gıda ürünlerinin güvenle taşınmasını sağlıyor. 

Türkiye’nin öncü kargo şirketlerinden MNG Kargo, üreticilere ve satıcılara olan desteğini sürdürüyor. Zeytinyağı, bal ve kaşar başta olmak üzere yerel üreticilerin ürettiği, taşıma kriterlerine uygun ambalajlarla gıda ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyan MNG Kargo, sunmuş olduğu ambalaj çözümleriyle de yöresel ürünleri avantajlı fiyatlarla gideceği noktalara ulaştırıyor. 

Gıda kampanyalarına özel çağrı yönetim merkezi kuruldu

 Gıda kampanyası kapsamında zeytinyağı ve bal gönderimleri için özel olarak geliştirilen korumalı ambalajlar ile taşıma süreçlerini yürüten MNG Kargo aynı zamanda kolilerin üzerinde ürünlere dikkat çekmek için özelleştirilmiş etiketler kullanıyor. Özenli paketleme ve koruma sayesinde, ürünlerin güvenli ve taze bir biçimde alıcıya ulaşması sağlanırken, gıda kampanyası kapsamında kurulan özel çağrı yönetim merkeziyle müşterilere daha etkin bir destek sağlamayı da amaçlıyor. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MNG Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Veysi Armağan Kesen“MNG Kargo olarak, geçmişten bu yana gerçekleştirdiğimiz kampanyalarla yöresel zenginliklerimizi Türkiye’nin dört bir yanına taşımaya devam ediyoruz. Kampanya kapsamında gıda ürünlerine özel geliştirdiğimiz korumalı ambalajlar, bilgilendirici etiketler, özel çağrı yönetim merkezi ve sunduğumuz 3 iş günü içinde tazmin değerlendirmesiyle müşterilerimizin gıda gönderilerini taşıyoruz.” 

 Akdeniz bölgesinde narenciye, elma, fıstık, nar; Karadeniz bölgesinde pirinç, fındık, çay; Marmara ve Ege bölgelerinde ise zeytin ve zeytinyağı başta olmak üzere mevsimine göre yetiştirilen tüm ürünleri avantajlı taşıma fiyatlarıyla tüketiciler ile buluşturduklarını belirten Kesen, “Her ürün grubuna özel olarak kurguladığımız kampanyalarımızla, yöresel zenginlikleri Türkiye’nin tamamına ulaştırıyor, yerel üreticilerimize katkı sağlamaya devam ediyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x